Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 -Nowe książki w naszej bibliotece szkolnej

      W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o 173 książki z zakresu współczesnej literatury dziecięcej i młodzieżowej. Uczniowie pomagali w przygotowaniu książek do wypożyczeń. Zajęcia praktyczne stały się okazją nie tylko do pracy, ale także przeglądania książek, wspólnego czytania i przeglądania ilustracji. I chyba każdy już wie, którą książkę chce wypożyczyć. Zapraszamy zatem wszystkich uczniów do odwiedzania biblioteki w naszej szkole. Tu każdy znajdzie książkę dla siebie.  

narodowy program-2.jpg (53 KB)narodowy program rozwoju czytelnictwa.jpg (56 KB)